dembelyuka (dembelyuka) wrote,
dembelyuka
dembelyuka

Вітаю! Новий Блогер народився!!!

Блог простої дівчини-дитини з Тернополя, яка виграла конкурс, та по обміну, вже декілька тижнів вчиться в Америці.. Її перші враження:


Люблю білок. Про їжаів вже забула, але також їх люблю. Яка прекрасна Америка. Не знаю, з чого почати, бо дні, що я тут провела були трошки насиченими. Капец, як насиченими.

Перед літаком, ще у Далласі я купила собі замороженого йогурту  з полуницями і пішла на посадку на борт, попрощавшись з координаторкою і флексеркою з Росії. Політ тривав від сили 2 години, але я встигла прочитати майже половину подарованої мені перед від’їздом книжки :) Дякую, Настя!
По не дуже м’ягкій, для мого шлунку, посадки, мене зустріла моя хост фемелі!!! Ей, це було чудово. Вони зробили мені великого плаката і пізніше ми поїхали додому, заїхавши в продуктовий "Hugo`s" по дорозі. Купили всякої смакооотиии, кавуна  і в нас була паті. Додому прийшло трошки гостей, всі їли і говорили.. я навіть не дочекалася кінця, так, як просто відрубалася в одязі на своєму ліжку. Кімната в мене афігенна, найбільша в будинку :) ....


Продовження, та саме блог тут

http://siestamuerto.blogspot.com.es/


Subscribe

 • MEXIKO

  В подарунок на висоті 3400 (приблизно)..

 • (no subject)

 • Думаю....

  Закинути, чи хай ще повисить. Хто переїхав, закидуйте адресочки, буду пробиватися на нових платформах... Я

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments